Jesteśmy Inwestorami i pasjonatami

Jesteśmy pasjonatami budowania pasywnego przychodu pasywnego i kreowania szeroko pojętej wolności finansowej

Znamy się na Nieruchomościach

Jesteśmy grupą praktyków na co dzień zajmujących się aktywnie inwestowaniem, oraz poszukiwaniem okazji inwestycyjnych dla inwestorów takich jak Ty.

Nasza przygoda zaczęła się w 2012 roku w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a w 2015 roku sprowadziła nas do Polski, gdzie jeszcze intensywniej inwestujemy wraz z grupą inwestorów zewnętrznych. Od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 30 inwestycji w luksusowe apartamenty, lokale mieszkalne, lokale użytkowe, oraz grunty. Nasi inwestorzy z sukcesem zarabiają od 6% do nawet 10% dochodu pasywnego rocznie na inwestycjach oferowanych przez Elite Invest.

Nasza Historia

Wspólną przygodę z nieruchomościami rozpoczęliśmy w 2012 roku, mieszkając w Dubaju, gdzie Izabela pracowała jako agent nieruchomości sprzedając i wynajmując apartamenty, których ceny zwykle mocno przekraczały 1 000 000 zł. W tym czasie Rafał od kilku lat już inwestował w Polsce, w grunty i mieszkania na wynajem. Jednocześnie posiadając wykształcenie budowlane i dyplom MBA z sukcesem wynajdywał perełki inwestycyjne oraz dopracowywał najkorzystniejsze finansowanie prowadzonych projektów.

 

Nasza Specjalność

W Polsce działamy wspólnie od 2015 roku, a od 2017 roku zamieniliśmy nasze hobby w prosperujący i dynamicznie rozwijający się biznes, pomagający zarobić naszym klientom pieniądze i budować wolność finansową. W ciągu pierwszego roku zrobiliśmy 9 projektów tzw. Flipów, nadając „nowego życia” zniszczonym nieruchomościom, remontując je w podwyższonym standardzie naszym zadowolonym klientom. Każdy nasz projekt jest wyjątkowy, a mieszkania zwykle znajdują nabywców w ciągu kilku tygodni.

Mieszkania pod klucz

Gotowce Inwestycyjne

Kupno Mieszkań za gotówkę

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

PROJEKTY

Zapraszamy Cię do zakładki REALIZACJE, w której na własne oczy przekonasz się, co można zrobić w starym mieszkaniu. Fotorelacja PRZED i PO przeprowadzonych przez nas dotychczas inwestycji.

Zajmujemy się również tworzeniem mieszkań wykończonych i przystosowanych specjalnie do najmu. Tak przygotowane „gotowce inwestycyjne”, już z lokatorami w środku generują od pierwszego dnia ponadprzeciętne zyski dla swoich właścicieli.

wygenerowanego dochodu pasywnego w rok

PRZEPROWADZONYCH INWESTYCJI

WARTOŚĆ PRZEPROWADZONYCH INWESTYCJI

GDZIE NAS SPOTKASZ

Spotkasz nas także na różnego rodzaju eventach, targach i seminariach, gdzie aktywnie uczestniczymy w networkingu, poznając innych inwestorów i wymieniając doświadczenia.

Podejdź do nas i porozmawiaj, zapraszamy do wspólnego inwestowania. Pamiętaj, że przyszłość jest w NIERUCHOMOŚCIACH.