PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Z przyjemnością prezentujemy Ci poniżej nasze wybrane realizacje z 2017 i 2018 roku.
Zwróć uwagę na osiągnięte zwroty z inwestycji oraz zdjęcia pokazujące dokładnie mieszkania PRZED i PO przeprowadzeniu remontu.

Wrocław, 2 mikro – kawalerki

2 nowoczesne mikro – kawalerki z własną łazienką i aneksem kuchennym wynajęte w ciągu 1 dnia. Inwestor zarabia 8% rocznie.

Wrocław, 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 37m2 z przechodnim salonem, które zostało przerobione na 2 przestronne i niezależne pokoje. Mieszkanie zarabia dla nowego właściciela 1800zł miesięcznie.

Wrocław, 2 pokoje przy Sky Tower

Mieszkanie o powierzchni 34,18 mkw. po generalnym remoncie przy Sky Tower. Mieszkanie zostało sprzedane już na pierwszej prezentacji.

Toaleta
Kuchnia

Wrocław, 3 pokoje.

Generalny remont mieszkania o powierzchni 64 mkw. w bloku z płyty. Po remoncie mieszkanie sprzedane klientowi końcowemu.

Zwrot z inwestycji: 12,3% w 3 miesiące.

Kuchnia
Toaleta

Wrocław, 3 pokoje.

Generalny remont mieszkania o powierzchni 64 mkw. w niskim bloku z cegły. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje (ogrzewanie gazowe, wod-kan, elektryka), zachowano oryginalne modrzewiowe deski podłogowe. Po remoncie mieszkanie sprzedane klientowi końcowemu.

Zwrot z inwestycji: 18% w 4 miesiące.

Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia

Gotowiec Inwestycyjny Wrocław – Grunwald.

2 pokojowe mieszkanie o pow. 54 mkw. mieszczące się na 2 piętrze w 100-letniej kamienicy przy samym placu Grunwaldzkim zostało przerobione na 4 indywidualne pokoje. Doskonała lokalizacja zapewnia pełne obłożenie najemców przez cały rok!

Mieszkanie generuje dla Inwestora miesięczny dochód pasywny w wysokości 3 300 zł.

Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia

Gotowiec Inwestycyjny Wrocław – Nowy Dwór.

Profesjonalnie przygotowane do wynajmu mieszkanie 4 pokojowe o pow. 60 mkw. w bloku z wielkiej płyty. Z 3 pokojowego mieszkania stworzyliśmy dla inwestora 4 w pełni wyposażone i zamykane na klucz pokoje. Ponadto w mieszkaniu znajduje się aneks kuchenny, łazienka i osobno toaleta. Pokoje znalazły najemców w ciągu 2 dni!

Mieszkanie generuje dla Inwestora miesięczny dochód pasywny w wysokości 3 500 zł.

przedpokój
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia

Zielona Góra – 3 pokoje.

Generalny remont 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47 mkw. w niskim bloku z płyty.
W mieszkaniu odnowiono wszystkie wnętrza, instalując w przedpokoju i salonie nowoczesne oświetlenie LED. Mieszkanie sprzedane klientowi końcowemu.

Zwrot z inwestycji: 12% w 2 i pół miesiąca

przed po
przed po

Gotowiec Inwestycyjny Wrocław – Stare Miasto.

2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 mkw. mieszczące się na parterze w przedwojennej kamienicy w okolicy dworca głównego na Starym Mieście. Stworzyliśmy dla Inwestora 3 niezależne, w pełni umeblowane pokoje (1 dwuosobowy i 2 jednoosobowe) wraz z nowym aneksem kuchennym i przestronną łazienką z toaletą.

Mieszkanie generuje dla Inwestora miesięczny dochód pasywny w wysokości 2 600 zł.

przed po
przed po
przed po

Zielona Góra – 3 pokoje.

Generalny remont 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 46 mkw. na 8 piętrze w ocieplonym wieżowcu z wielkiej płyty. W mieszkaniu odnowiliśmy wszystkie wnętrza stosując jasne barwy, wstawiliśmy duże okna i zamontowaliśmy ściankę LED pod TV. Mieszkanie sprzedane klientowi końcowemu.

Zwrot z inwestycji: 14% w 2 miesiące.

Skontaktuj się z Nami

Zajmujemy się tworzeniem mieszkań wykończonych i przystosowanych specjalnie do najmu. Tak przygotowane „gotowce inwestycyjne”, już z lokatorami w środku generują od pierwszego dnia ponadprzeciętne zyski dla swoich właścicieli. Chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie takie mieszkanie?

Skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy Ci więcej.