Międzynarodowe Doświadczenie

Jesteśmy pasjonatami budowania dochodu pasywnego i kreowania szeroko pojętej wolności finansowej poprzez inwestycje w najatrakcyjniejszych regionach Świata.

Znamy się na Nieruchomościach

Jesteśmy grupą praktyków na co dzień zajmujących się aktywnie inwestowaniem, oraz poszukiwaniem okazji inwestycyjnych dla inwestorów takich jak Ty.

Nasza przygoda zaczęła się w 2012 roku w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a w 2015 roku sprowadziła nas do Polski, gdzie jeszcze intensywniej inwestujemy wraz z grupą inwestorów zewnętrznych. Od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 30 inwestycji w luksusowe apartamenty, lokale mieszkalne, lokale użytkowe, oraz grunty. Nasi inwestorzy z sukcesem zarabiają od 6% do nawet 10% dochodu pasywnego rocznie na inwestycjach oferowanych przez Elite Invest.

Nasza Historia

Wspólną przygodę z nieruchomościami rozpoczęliśmy w 2012 roku, mieszkając w Dubaju, gdzie Izabela pracowała jako agent nieruchomości sprzedając i wynajmując apartamenty, których ceny zwykle mocno przekraczały 1 000 000 zł. W tym czasie Rafał od kilku lat już inwestował w Polsce, w grunty i mieszkania na wynajem. Jednocześnie posiadając wykształcenie budowlane i dyplom MBA z sukcesem wynajdywał perełki inwestycyjne oraz dopracowywał najkorzystniejsze finansowanie prowadzonych projektów.

Teraz  oferujemy starannie wyselekcjonowane mieszkania inwestycyjne na 3 różnych kontynentach.

 

Nasza Specjalność

Elite Invest ma siedzibę i biuro we Wrocławiu i to w tym akademickim mieście zarządzamy mieszkaniami z ponad 100tką lokatorów. Dynamicznie rozwijający się biznes, pomaga zarobić naszym klientom pieniądze i budować wolność finansową.

Podróżując po całym Świecie osobiście oglądamy, sprawdzamy i negocjujemy warunki zakupów atrakcyjnych nieruchomości inwestycyjnych dla naszych Inwestorów. W naszej ofercie inwestycji zagranicznych znajdziesz tylko sprawdzone projekty z atrakcyjnym zwrotem i położone w krajach o sprzyjających warunkach prawnych i ekonomicznych.

Mieszkania pod klucz

Gotowce Inwestycyjne

Inwestycje zagraniczne

PROJEKTY

Zapraszamy Cię do zakładki REALIZACJE, w której na własne oczy przekonasz się, co można zrobić w starym mieszkaniu. Fotorelacja PRZED i PO przeprowadzonych przez nas dotychczas inwestycji.

Zajmujemy się również tworzeniem mieszkań wykończonych i przystosowanych specjalnie do najmu. Tak przygotowane „gotowce inwestycyjne”, już z lokatorami w środku generują od pierwszego dnia ponadprzeciętne zyski dla swoich właścicieli.

wygenerowanego dochodu pasywnego w rok

PRZEPROWADZONYCH INWESTYCJI

WARTOŚĆ PRZEPROWADZONYCH INWESTYCJI

GDZIE NAS SPOTKASZ

Spotkasz nas także na różnego rodzaju eventach, targach i seminariach, gdzie aktywnie uczestniczymy w networkingu, poznając innych inwestorów i wymieniając doświadczenia.

Podejdź do nas i porozmawiaj, zapraszamy do wspólnego inwestowania. Pamiętaj, że przyszłość jest w NIERUCHOMOŚCIACH.